Семінар Ітая Гіла
Семінар провідного експерта з крав-мага та антітеррору
10-11 листопада| сб-нед
11.00 – 17.00
Спорткомплекс КПІ,
вул. Верхньоключова 1/26
10-11 листопада 2018 року у Київі відбудеться семінар з крав-мага Ітая Гіла!
Itay Gil The Protector
Хто такий Ітай Гіл?
Ітай Гіл - капітан Армії Оброни Ізраїлю, проходив строкову службу в спецназі десантних військ, після чого був зарахований до елітного антитерористичного підрозділу "ЯМАМ", починаючи в якості агента-оперативника, продовжив інструктором та консультантом.

На протязі 10 років служби в ЯМАМ, в середньому доводилось брати участь у трьох місіях на день. Ітай Гіл зміг адаптувати свій багаторічний досвід бойових мистецтв і крав-мага до реальних ситуацій, в які він потрапляв за 14 років активної служби.

Згодом Ітай став у підрозділі головним інструктором з близького бою. П'ять років, з 1992 по 1997 Гіл був виконавчим директором усіх навчальних програм Ізраїльської Прикордонної Служби та підрозділів поліції під прикриттям. За цей період він розробив тренувальні програми для 5000 офіцерів та співробітників щорічно. Гіл продовжує службу в АОІ в чині капітана, головного інструктора з бойової підготовки та готує стратегічні плани місій для елітного антитерористичного підрозділу. Ітай Гіл навчав та тренував охорону президента Ізраїлю, неодноразово проводив тренінги для Служби Безпеки Президента України, групи та підрозділи для звільнення заручників ФБР, SWAT, бійців "Альфи" і багатьох інших. Канали History та BBC запросили Ітая Гіла бути спеціальною зіркою на шоу «Human Weapon» та Special Forces "Ultimate Hell Week", канал Аль-Джазіра визнав його, як провідного світового експерта з авіаційної безпеки.
Семінар Ітая Гіла відбудеться 10-11 листопада у Київі
Вартість квитка - 200 USD.
Придбати квиток
Контакты
Все вопросы вы можете задать по телефону +38-095-564-38-76 или по e-mail: federation@krav-maga.org.ua
Made on
Tilda