4 серпня, Київ
«Захист після самозахисту»

Адвокатське об'єднання "ОК" та Федерація крав-мага України запрошують на теоретичний семінар «Захист після самозахисту».

На вас напали або вторглися у ваше житло з метою пограбування, ви відбилися і захистили себе та своє майно, але при цьому завдали тілесні ушкодження зловмисникам?

Існуюча правоохоронна практика свідчить, що за спричинення шкоди нападникам відносно вас розпочнеться кримінальне переслідування, у якому вас скоріш за все будуть підозрювати у вчиненні злочину.

Про те, як захистится після самозахисту на практичних прикладах розкажуть партнери Адвокатського об'єднання "ОК" Микола Ореховський та Віталій Коломієць* на спільному семінарі із президентом Федерації крав-мага України Антоном Фабом.

*всі, кого вони захистили після нападу до суду не попали, кримінальне переслідування було припинене на стадії досудового розслідування

Адрес
Київ, вул. Льва Толстого 11, Київський Будинок Книги

Стоимость участия
300 грн
СПІКЕРИ
  • Антон Фарб
    Федерація крав-мага України
  • Микола Ореховський
    ОК-Legal
  • Віталій Коломієць
Програма семінару
Поняття необхідної оброни
Тактика особистої безпеки
Тактика особистої безпеки
Принцип 3D: Detect, Defuse, Defend
Поведінка після інциденту
Поведінка після інциденту
Навіщо вам адвокат?
300 грн
Добровільний внесок на юридичну боротьбу за збройний захист у будь-якому розмірі можна внести на карту Приватбанку 5169330510352658 (в призначенні: «на юридичну боротьбу за збройний захист»).
Час та місце
4 серпня. Київ, вул. Льва Толстого 11, Київський Будинок Книги.
Реєстрація з 10:30. Семінар з 11-00 до 14-00.